top of page
Taksim Masaj Spa

HİZMETLERİMİZ

Sadece Tina Spa & Wellness da Bulabileceğiniz Hizmetler Sizi Bekliyor

Vip masaj

VIP ROOM

90 dakika

İstanbul'un en modern ve en iyi hizmet veren Spa'sı TİNA Spa & Wellness da kendinizi ve ruhunuzu yenileyin. 90 dakika süren vip oda hizmetinde, dilerseniz sultan masajı, dilerseniz diğer masaj türlerini seçebilir, içki servisi alabilir, jakuzi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. İster jakuzide, ister yatakta masaj olun. Kendinizi yenileyin ve yeniden doğmuş gibi hissedin.

HAMAM

TÜRK Hamamı veya Hamam Maghrebi . Klasikleşen ve yüzyıllardır meşhur olan Hamam Kültürünü size en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Sıcak bir göbek taşı, Kese&Köpük ve Hamam Maghrebi ile tamamen yenilenmeniz mümkün.

taksim hamam
Hamam Taksim Hamam istanbul hamam turkish hamam hamam maghrebi
masaj salonu
Masaj . Thai masajı relax masajı klasik masaj turkish masaj sultan masajı  aromaterapi masaj taksim masaj istanbul masaj

MASAJ

Aromaterapi, Thai, Bali, Relax, Klasik, 4 El, Refleksoloji ve Sultan Masajları seçenekleriyle İstanbul'un en zengin masaj çeşitliliğine sahip Tina Spa & Wellness; siz değerli müşterilerimizin her zaman sağlığına önem vermektedir.

SAUNA

Sauna hem ruhen hem bedenen rahatlama sağlar. Terleme sonucunda gözenekler açılır ve hücreler yenilenir. Düzenli sauna alışkanlığının cilt sağlığı açısından da yararlıdır. Kalp rahatsızlığı olmayan insanlara saunanın büyük faydası vardır kalp atım hızını arttırır bu da kalbin daha düzenli çalışmasına yardımcı olur.

taksim sauna
Sauna. Taksim Sauna . İstanbul Sauna .
bottom of page